21-12-2014, 11:22
Black Sabbath
21-12-2014, 11:41
Lubię ich muzykę :zabawiowow:
22-12-2014, 2:45
ich najnowsza plyta tez jest dobra.
24-03-2015, 20:31
mój ranking Black sabbath:
1 Dehuminazer - najostrzejsza płyta
2 Sabbotage - najlepsza z Osbournem
3. Paranoid
4. Born Again
5. Technical Ecstasy - przekombinowana troche ale ciekawa
6. 13 - bardzo wtórna, ale są fragmenty bardxo ciekawe
7. Volume Four - nudna, gorsza nawet od 13
Inne płyty znam słabo.
1 Dehuminazer - najostrzejsza płyta
2 Sabbotage - najlepsza z Osbournem
3. Paranoid
4. Born Again
5. Technical Ecstasy - przekombinowana troche ale ciekawa
6. 13 - bardzo wtórna, ale są fragmenty bardxo ciekawe
7. Volume Four - nudna, gorsza nawet od 13
Inne płyty znam słabo.
24-03-2015, 21:42
Nie cierpię muzyki metalowej.
24-03-2015, 21:55
07-04-2015, 19:55
04-02-2017, 18:11
Jak mówi stare powiedzenie "Możesz ufać tylko sobie samemu ... i 4 pierwszym albumom Black Sabbath"
Moim zdaniem warto też zaufać tym z Dio na wokalu
Moim zdaniem warto też zaufać tym z Dio na wokalu
04-02-2017, 18:22
Słyszałaś Born Again? Z ian Gillianem na wokalu.
04-02-2017, 18:23
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości





