Nowa odpowiedź
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Black Sabbath
#1

Odpowiedz
#2

Lubię ich muzykę :zabawiowow:

"Tonący w kłamstwie, cynizmu się chwyta"
Hogan- Izabela
"Buzie widze w tym tenczu!"
Odpowiedz
#3

ich najnowsza plyta tez jest dobra.
Odpowiedz
#4

mój ranking Black sabbath:
1 Dehuminazer - najostrzejsza płyta
2 Sabbotage - najlepsza z Osbournem
3. Paranoid
4. Born Again
5. Technical Ecstasy - przekombinowana troche ale ciekawa
6. 13 - bardzo wtórna, ale są fragmenty bardxo ciekawe
7. Volume Four - nudna, gorsza nawet od 13

Inne płyty znam słabo.
Odpowiedz
#5

Nie cierpię muzyki metalowej.
Odpowiedz
#6

(24-03-2015, 21:42 )Jimmy napisał(a):  Nie cierpię muzyki metalowej.

Ale to nie jest do cierpienia, tylko do słuchania :ubawa:

"Tonący w kłamstwie, cynizmu się chwyta"
Hogan- Izabela
"Buzie widze w tym tenczu!"
Odpowiedz
#7

(24-03-2015, 21:55 )hogan napisał(a):  
(24-03-2015, 21:42 )Jimmy napisał(a):  Nie cierpię muzyki metalowej.

Ale to nie jest do cierpienia, tylko do słuchania :ubawa:

Jakos mi nie wychodzi słuchanie metalu.
Odpowiedz
#8

Jak mówi stare powiedzenie "Możesz ufać tylko sobie samemu ... i 4 pierwszym albumom Black Sabbath" ubawa2 Moim zdaniem warto też zaufać tym z Dio na wokalu oczko
Odpowiedz
#9

Słyszałaś Born Again? Z ian Gillianem na wokalu.
Odpowiedz
#10

Odpowiedz
Nowa odpowiedź


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości