Ocena wątku:
  • 20 głosów - średnia: 2.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Izrael państwo kłopotliwe
#1

Izrael zaczyna być coraz bardziej kłopotliwy.
Oczywiście jest terroryzm islamski, fakt.

Ale czy gdyby żydzi , nie wtrynili się do palestyny na chama, byłby jakiś TERRORYZM ?
To Izrael  jest celem i powodem całego teroryzmu.

Teraz to zaczyna sie robić dość niebezpieczne.

[Obrazek: URT0WOo.jpg]
Odpowiedz
#2

To ich specyfika, tłuką się między sobą od zarania dziejów.

"Tonący w kłamstwie, cynizmu się chwyta"
Hogan- Izabela
"Buzie widze w tym tenczu!"
Odpowiedz
#3

Dwa dzikie ludy się biją o pustynię gdzieś daleko, nie rozumiem po co Polska i Polacy mieli by się tym zajmować jako państwo. Polska jest w NATO i ma obowiązek bronić swoich sojuszników NATO. Izrael nie jest w NATO koniec tematu.
Odpowiedz
#4

(16-04-2024, 7:08 )bonaparte napisał(a):  Dwa dzikie ludy się biją o pustynię gdzieś daleko, nie rozumiem po co Polska i Polacy mieli by się tym zajmować jako państwo. Polska jest w NATO i ma obowiązek bronić swoich sojuszników NATO. Izrael nie jest w NATO koniec tematu.
No nie.
Bo izrael to pieszczoch USA . A dzikie ludy mają atomówki.
Izrael bardzo mocno w pływa na cały świat.
Wszystkie zamachy, od australi, przez stany , azje, afryke i europe. Są przeciw izraelowi i popieraniu go.
Cały dzisiejszy cyrk z teroryzmem. Wojny jak w Awganistanie.
Upierdliwe kontrole na lotniskach na całym świecie i masa innych zjawisk.

Jak tam zrobi się wieksza zadyma to Ukraina nie dostanie pomocy i bedziemy mieć 
ruskich na karku.

[Obrazek: URT0WOo.jpg]
Odpowiedz
#5

[Obrazek: ZxPVTqdmjrdhi6ax.jpg]
Israel wojuje trebuszami z libanem  ubawa niezła ciekawostka ala średniowiecze. 
Niżej link do filmiku. 
U nas na granicy też by się zdały takie! 



https://twitter.com/WarNewsPL1/status/18...-bronia%2F

[Obrazek: URT0WOo.jpg]
Odpowiedz
#6

Wczoraj wlokłam się autem 20km/h przez 10km, bo akurat cały konwój wojskowy wjechał na drogę. Chyba z 20 wozów, każdy
ciągnął jakieś działko czy wyrzutnie. Nie wiem gdzie oni jechali ale skręcili na drogę do Morąga.

"Tonący w kłamstwie, cynizmu się chwyta"
Hogan- Izabela
"Buzie widze w tym tenczu!"
Odpowiedz
#7

https://www.onet.pl/informacje/onetwiado...q,79cfc278

Izrael gardzi Polakami a nasze władze prześcigają się kto im bardziej wchodzi w dupę.
Odpowiedz
#8

Izrael to gardzi wszystkimi ubawa

Ale , prawie izraelska Gazeta wyborcza pisze:


Cytat:List Dudy w sprawie Netanjahu był intrygą wymierzoną w Tuska.
https://wyborcza.pl/7,75398,31602384,lis...tuska.html

ubawa i chyba faktycznie podłożył mu małą 'świnkę' , co mnie deko rozbawiło ubawa


A tu Onet pisze:

Cytat:Decyzja polskich władz w sprawie niearesztowania Netanjahu, jeśli przyleciałby do Polski, skrytykował były szef Międzynarodowego Trybunału Karnego prof. Piotr Hofmański. — To stawia pod znakiem zapytania sens istnienia MTK.
Pomijając ten ' pingpong'


Trybunał , który nakazuje aresztować Putina, a teraz Nataniachu  , chyba się ośmiesza.

[Obrazek: URT0WOo.jpg]
Odpowiedz
#9

No i napadli Iran. Ciekawe czy będą chcieli wciągnąć Polskę w tą wojenkę.
Odpowiedz
#10

W te to może nie, nie po drodze deko.  Gorzej z ukraińską w tą to wszyscy chcą nas wkleić.
W zasadzie to jest ok jak żydki tłuką machometan , a ukraińcy ruskich.

To w zasadzie jedna fala , która nas kiedyś zaleje , czy ze wschodu , czy z Niemiec jak już przejdą na islam wsio rawano. 
Lepiej to odwlec ile się da.

Ja tam , na ten moment , kibicuje Ickom ubawa

[Obrazek: URT0WOo.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości