Nowa odpowiedź
Ocena wątku:
  • 65 głosów - średnia: 3.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co Ci się ostatnio śniło ?

Śniło mi się że jechałem autobusem z Marianną Schreiber
Odpowiedz

Śniło mi się że w Kielcach autobusy kierowały psy i mój pies też był kierowcą i byłem dumny że przeszedł szkolenie.
1
Odpowiedz

Ja w moich snach gdzies sie gubie i nie moge drogi znaleźć.  I nie ze zapomnialem, gorzej pojawia sie jakas przeszkoda, albo droga znika. Ciesze sie ze to tylkobyl sen.
Oczywiscie po przebudzeniu🤣
Odpowiedz

Oglądałem Lalkę w święta i znowu mi się sniło że muszę zdawać maturę z polskiego.
Odpowiedz

Ja w swoich ostatnich snach wircznie sie gubie. Jak wychodze z domu, np nad rzeke to nie moge wrocic. Na mojej drodze pojawiaja sie jskies ogromne wiezowce. Droge zastawia jakies ogrodzenie...no męczace to jest brrr
Odpowiedz
Nowa odpowiedź


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości